Ranking foteli biurowych do 750 zł

TOP 1
ranking-photo
Unique Viper

Fotel Viper to krzesło obrotowe, które znajdzie zastosowanie w biurach, pokojach młodzieżowych i innych gabinetach. Zapewni Ci maksymalny komfort podczas pracy. Oparcie jest lekko wygięte, dzięki czemu wspiera kręgosłup i łagodzi ból. Mechanizm synchroniczny fotela pozwala na dostosowanie oparcia do własnych potrzeb i zablokowanie go.

Wysokość i kąt nachylenia zagłówka można regulować. Dodatkowy komfort zapewniają regulowane podłokietniki, których wysokość i kąt nachylenia można zmieniać. Funkcje te sprawiają, że fotel jest niezwykle wygodny w użytkowaniu i nie obciąża mięśni podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze.

Tapicerka fotela wykonana jest z połączenia dwóch wysokogatunkowych tkanin. Oparcie wykonane jest z siatki, natomiast siedzisko z tkaniny membranowej. Oba materiały charakteryzują się wysoką przepuszczalnością powietrza, trwałością i odpornością na ścieranie.

499,00 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
Grospol Coco

Grospol Coco to krzesło biurowe, które łączy w sobie wysoką jakość wykonania i rozsądną cenę. Fotel ten idealnie nadaje się do małych biur, pokoi młodzieżowych, niewielkich gabinetów.

Uniwersalność krzesła Coco sprawia, że jest ono wszechstronne i można je dopasować do indywidualnych potrzeb. Dostępnych jest wiele tkanin zarówno od europejskich jak i polskich producentów. Możesz być pewien bezbłędnego działania dzięki wysokiej jakości materiałom i certyfikowanym usługom.

W Coco zastosowano mechanizm Synchro SELF. Krzesło można zablokować w dowolnej pozycji poprzez jednoczesne zablokowanie oparcia i oparcia siedziska. Blokada pozwala na zablokowanie oparcia i siedziska w dowolnie wybranej pozycji do momentu zdjęcia blokady. Ze względu na swoją elastyczność, kąt odchylenia oparcia jest nieco mniejszy niż w standardowych rozwiązaniach.

601,16 zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
Fotel biurowy ICEO

Ilość czasu, jaką spędzamy przy biurkach: w pracy, domowym gabinecie czy dla rozrywki, wymaga odpowiedniego, ergonomicznego i wytrzymałego fotela. Fotel ICEO to nowoczesny mebel o oryginalnym, lekkim wykończeniu, który sprawdzi się zarówno w biurze, jak i domowym gabinecie czy pokoju młodzieżowym.
Oparcie wykonane z siatki mesh, która zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza oraz jest jest łatwa do utrzymania w czystości;

  • możliwość regulacji wysokości siedziska w zakresie 48 - 58 cm;
  • profilowane i regulowane oparcie, z mechanizmem wielofunkcyjnym;
  • innowacyjne, składane oparcie umożliwia schowanie fotela całkowicie pod biurkiem!

 

449,10 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
Grospol Starter 3D

Klienci często wybierają ten ergonomiczny fotel obrotowy ze względu na jego przystępną cenę. Posiada on wyprofilowane oparcie, wygodne siedzisko i komfortowe oparcie. Podłokietniki można regulować w trzech płaszczyznach (3D), w tym wysokość (85 mm), odległość od siedziska oraz długość nakładek.

Nowoczesny mechanizm ruchowy IBRA2 posiada trzy dźwignie i wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Pierwsza dźwignia reguluje wysokość, druga pozwala na zablokowanie kąta nachylenia oparcia lub zwolnienie jego ruchu. Trzecia dźwignia blokuje kąt między siedziskiem a podłożem, a także może spowalniać jego ruch. Czwarta dźwignia reguluje opór stawiany przez oparcie podczas ruchu oraz dostosowuje się do wagi użytkownika.

611,62 zł

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
UNIQUE BLACK ON BLACK PLUS

Model fotela biurowego Black on Black Plus jest klasyczny i sprawdzi się w każdym wnętrzu. Wersja Plus posiada regulowane podłokietniki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Oparcie fotela posiada odpowiednio wyprofilowaną konstrukcję, dzięki czemu jest niezwykle wygodne i przyjazne dla kręgosłupa. Fotel Black on Black posiada mechanizm TILT, który pozwala na swobodne odchylanie zarówno oparcia jak i siedziska. Pozwala to na aktywne siedzenie, jak i chwile relaksu.

 

633,00 zł

Kup teraz