13


lipca

Elegancka i przyjazna recepcja z wizytówką firmy


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Kiedyś były nudne, wręcz przytłaczające. Dziś są kolorowe, jasne lub ciemne o fantazyjnych kształtach. Recepcja będzie pierwszym miejscem, do którego wejdzie kontrahent lub gość hotelowy. Musi to być stylowa przestrzeń, która działa jak wizytówka firmy. Wnętrza, które są zachęcające i wizualnie identyfikują markę. W końcu liczy się pierwsze wrażenie.

Estetyka

Jeszcze zanim zaaranżujesz przestrzeń, zadaj sobie pytanie, jakie funkcje będzie "pełnić" recepcja. Czy będzie to strefa połączona z poczekalnią, czy tylko strefa pierwszego kontaktu? Najczęściej wybierana jest opcja hybrydowa - recepcja i poczekalnia w jednym. Ważne jest, aby goście czuli się mile widziani, gdy tylko wejdą do firmy. Na zaufanie trzeba zapracować i zależy ono od wielu czynników. Należą do nich uprzejmy, kompetentny i profesjonalny personel oraz odpowiedni wystrój wnętrza. Obecnie interesuje nas kwestia aranżacji. Mówiąc o recepcji mamy przed sobą dużą ladę recepcyjną. To prawda, ponieważ lada jest głównym elementem wyposażenia tej przestrzeni. Ważne jest też dobre, ergonomiczne krzesło, półki na dokumenty i odpowiednie oświetlenie. Recepcja jest wizytówką firmy i musi być uporządkowana. Lada znajduje się w centrum recepcji. To punkt dowodzenia. Obok lady znajduje się poczekalnia. W XXI wieku nie znajdziemy rzędu niewygodnych foteli, na których goście czują się jak niechciani petenci. Na szczęście to już przeszłość. Poczekalnia przy recepcji to teraz miejsce, w które warto zainwestować. Dzięki sofie, stylowym fotelom i stolikowi kawowemu od razu staje się przyjemniejsza. Siła aranżacji tkwi w dodatkach. Przy stoliku kawowym można również wyeksponować katalogi firmowe. To świetny sposób na promocję swojego biznesu.


sofa i fotel Columbia marki Nowy Styl

Lada recepcyjna i cała reszta

Lada jest centralnym punktem recepcji. Jej wybór jest zatem kluczowy. Najlepszą ladą będzie taka, która jest modułowa i może być zintegrowana z przestrzenią. Dostępne są lady prostokątne i półokrągłe. Oferowane przez nas lady Wuteh składają się z wielu elementów. Górna i dolna część są połączone, tworząc kompletną ladę. To jak budowanie z klocków, tylko znacznie większych. Lady Wuteh są eleganckie i klasyczne. Do wyboru jest pięć różnych kolorów melaminy. Pamiętaj, że kolor lady musi pasować do reszty pomieszczenia.


Czas na ergonomiczne krzesło. Powinno mieć wygodne siedzisko, wyprofilowane oparcie i regulowane podłokietniki, które pozwolą ci siedzieć przez długi czas. Zagłówek jest niezbędny, jeśli chcesz podeprzeć głowę. Fotele z oparciem z siatki wyglądają elegancko, a materiał pozwala na cyrkulację powietrza. Uwagę zwracają między innymi. Fotel MaxPro HD od Grospol, z systemem ruchu oparcia, który zapewnia wielopłaszczyznowe wsparcie kręgosłupa użytkownika. CentrumKrzesel.pl oferuje szeroki wybór foteli. Każdy znajdzie model dopasowany do swoich potrzeb.


Szafka Svenbox EC51 marki

Recepcja to świetne miejsce do przechowywania firmowej poczty i innych dokumentów. Segregatory mogą być eksponowane na półkach lub w szafkach. Obszar przechowywania musi być ukryty przed osobami postronnymi i łatwo dostępny dla pracowników. Szafki lub regały: Szerokie i stabilne. Dobrym pomysłem jest umieszczenie obok lady wolnostojącego regału na odzież wierzchnią dla gości. Może być stylowy.


Wieszak Space marki Grospol

Obszar recepcji dla odwiedzających

Naszą podróż aranżacyjną po recepcji zakończymy stworzeniem kącika dla gości. Kącik ten jest tak samo ważny jak recepcja. W małej przestrzeni wystarczy stolik kawowy i krzesła. W większym pomieszczeniu przyda się sofa, fotele i stolik. Takie wnętrze, nawet w wersji minimalistycznej, powinno być komfortowe i wygodne. Wykorzystaj zestawy mebli, takie jak sofa + fotel. Będą wyglądały spójnie. Bardzo elegancko prezentują się zestawy skórzane, takie jak zestaw October. Całości dopełni stylowy stolik kawowy.

sofa i fotel October marki Profim

Recepcja jest również miejscem spotkań, dlatego ważne jest, aby mieć wystarczająco dużo miejsca. Wszystkie meble powinny być regulowane i dopasowane rozmiarem do pomieszczenia. Dobrze jest umieścić logo tuż nad ladą. To, wraz z piękną aranżacją lady i profesjonalizmem personelu, jest ważnym elementem w tworzeniu pozytywnego postrzegania Twojej firmy.


Zadzwoń pod numer 801 000 863 lub napisz do nas na adres biuro@centrumkrzesel.pl.

Obsługa klienta


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Podobne