7


września

Krzesła biurowe do małych mieszkań


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na pracę w Home Office modelu. Czy nasze mieszkania są na to przygotowane? Czy byliśmy w stanie znaleźć czas na pracę, nie rozpraszając się obowiązkami domowymi, takimi jak gotowanie, oglądanie telewizji czy pranie? Czy zachowujemy prawidłową postawę podczas pracy przy komputerze? Domowe biuro Ważne jest, aby zapewnić pracownikowi komfort podczas wykonywania swoich obowiązków.

Przestrzeń biurowa w domu - dlaczego jest ważna?


Niewielkie, ale dobrze przygotowane "biuro" jest niezbędne do codziennej pracy. Biurko na odpowiedniej wysokości, wygodne krzesło Ergonomiczne krzesło Dobre oświetlenie i krzesło, które nie obciąża kręgosłupa to podstawa. Odpowiednio przygotowane Domowe biuro Przestrzeń to nie tylko komfort dla pracownika, ale również podstawa higieny pracy. Pozwala zachować równowagę między życiem prywatnym a obowiązkami zawodowymi.


Krzesło biurowe Coco BS HD czarne marki Grospol


Przestrzeń biurowa w małym mieszkaniu - porady.

Osoby mieszkające w mniejszych mieszkaniach częściej mają problem ze znalezieniem miejsca do pracy. Jeśli mamy do dyspozycji salon lub sypialnię, warto wybrać nietypowe i designerskie biurka, które wkomponują się w wystrój i nie zaburzą przytulnego i domowego wnętrza.


Konsola Scandinavia 100 cm szara Invicta

Wykorzystaj meble, które już posiadasz, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca, aby zainstalować nowe biurko. Idealnym odpowiednikiem będzie stół jadalniany lub kuchenny. Pamiętajmy o usunięciu wszystkich zbędnych przedmiotów, które mogą rozpraszać naszą uwagę podczas pracy.

Ergonomiczne krzesło do podstawy

Każdemu z nas zdarzyło się pracować na kanapie z komputerem na kolanach lub siedzieć na zbyt niskiej ławce czy drewnianym krześle kuchennym. Raz na jakiś czas możemy nie zauważyć efektów takiej kilkugodzinnej pracy. Jeśli jednak stanie się to naszym codziennym nawykiem, zacznie odbijać się to na naszym zdrowiu, powodując bóle pleców, karku i głowy. Jeśli decydujemy się na codzienną pracę w Home Office, najlepiej wybrać ergonomiczne krzesło biurowe, które zmniejszy obciążenie naszych pleców i zwiększy nasz komfort. Na polskim rynku dostępne są fotele biurowe pasujące do małych mieszkań. Wpasują się w wystrój wnętrza i zmieszczą się na mniejszej przestrzeni. Tak!!! Poniżej znajdziesz nasze propozycje:

Fotel Nodi -niewielkie krzesło biurowe, które sprzyja zdrowemu siedzeniu. Krzesło jest wyposażone w zsynchronizowany mechanizm, który pozwala mu się kołysać. Krzesło posiada kilka regulacji, aby dostosować się do Twoich potrzeb, w tym regulowane zagłówki, podłokietniki, głębokość siedziska i profil lędźwiowy. Jest również wyposażony w miękkie kółka, które zapobiegają zarysowaniom drewnianej podłogi. Fotel Nodi jest dostępny w różnych tkaninach, dzięki czemu można wybrać tę, która najlepiej pasuje do wystroju wnętrza.

Coco Arm Chair - łączy nowoczesny design z szeregiem regulacji, aby dopasować ustawienia do indywidualnego użytkownika. Siatkowe oparcie, które dopasowuje się do kształtu i rozmiaru pleców. Profil lędźwiowy. Mechanizm synchroniczny. Regulowane podłokietniki i zagłówek. Szeroki wybór tkanin obiciowych.

Moon Wood Armchair - Stylowe krzesło biurowe z drewnianym wykończeniem oparcia i siedziska. Wyposażony jest w mechanizm pozwalający użytkownikowi na swobodne bujanie się i blokowanie wybranej pozycji oparcia. Głębokość siedziska i wysokość oparcia można dostosować do wzrostu użytkownika. Szeroka gama wybarwień drewna i tkanin obiciowych pozwala na dopasowanie fotela do wnętrza domu.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz