19


sierpnia

Metalowe meble to dobre rozwiązanie do przechowywania


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Najczęściej można je znaleźć w szatniach siłowni, na basenach i w miejscach pracy. Meble metalowe to termin, który stał się podstawą w aranżacji przestrzeni społecznych. Co rozumiemy pod tym pojęciem? W naszym przypadku są to szafki na dokumenty, szafki na laptopy oraz szafy wnękowe. Każda z nich została zaprojektowana z myślą o bezpiecznym przechowywaniu naszych najważniejszych przedmiotów, niezależnie od tego, czy są to ubrania, odzież wierzchnia czy firmowe akta.

Meble socjalne - niedoceniane, a jednak tak ważne

Meble socjalne są często zaniedbywane. To błąd. Najlepsze pod względem bezpieczeństwa i jakości są szafy metalowe. Szafy ubraniowe przydają się w miejscach, gdzie liczy się każdy metr, jak szkoły, szatnie pracownicze czy kluby fitness. Zazwyczaj wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej, dzięki czemu są trwałe. Marka Malow posiada drzwi zaprojektowane w kształcie litery "L", dzięki czemu w jednym module można zmieścić dwa schowki. Drzwi z perforacją są również montowane na wewnętrznych zawiasach, które są niewidoczne dla osób postronnych. Perforacja zapewnia również cyrkulację powietrza wewnątrz szafy. Odzież, plecaki i inne przedmioty pozostawione w meblu będą chronione. Szafy ubraniowe wykonane z metalu zabezpieczone są zamkiem cylindrycznym. W tym przypadku jest to rygiel jednopunktowy. Możemy być pewni, że wszystkie nasze ubrania są przechowywane we właściwym miejscu.

Szafa ubraniowa SUMW 40 marki Malow

Idealne do archiwów biurowych szafy kartotekowe.

Ważne jest, aby wiedzieć, gdzie przechowywać dokumenty dla łatwego dostępu i bezpieczeństwa. Szafy na akta są przydatne do przechowywania poufnych i prywatnych dokumentów. Mogą być również używane do przechowywania folderów, segregatorów i plików. Warto je mieć w swoim biurze lub domowym gabinecie. Niektóre z nich posiadają certyfikaty poświadczające ich wysoki poziom bezpieczeństwa. Te z certyfikatami IMP są zalecane, gdy wymagana jest poufność. Istnieją trzy rodzaje certyfikatów:

  • A - dokumenty z tytułem "zastrzeżone", "poufne",
  • B - dokumenty z klauzulą "tajne"
  • C - dokumenty z klauzulą "ściśle tajne".

To raczej w sejfach mamy do czynienia z IMP. Pozostałe szafy aktowe są zgodne z obowiązującymi przepisami RODO dotyczącymi przechowywania dokumentów. Nasza uwaga skupia się głównie na nich. Szafy metalowe są niezbędnym elementem biura. Szafy te świetnie nadają się do organizacji przestrzeni wspólnej i bezpiecznego przechowywania dokumentów, ponieważ są wyposażone w zamek na klucz. Ponownie wrócimy do asortymentu Malow. Szuflady szaf kartotekowych i aktowych tego producenta są zabezpieczone przed wypadaniem. Szuflady te zbudowane są na prowadnicach teleskopowych z podwójnym wysuwem. Producent zadbał również o opis szuflad. Służą do tego oznaczenia na taśmie. Ułatwia to pracę i oszczędza czas. Bez nich trzeba by go było poświęcić na szukanie dokumentu.


Szafy kartotekowe SZK03 marki Malow

Laptopy: Zasób, który warto chronić

Warto również wspomnieć, że istnieją szafy na laptopy, tablety i inne urządzenia elektroniczne. Tak, istnieją szafki na laptopy i tablety. Komputery przenośne są drogim sprzętem i powinny być chronione, gdy pracownicy opuszczają stanowiska pracy. Chowając swoje narzędzia pracy w specjalnych zamykanych szafkach, chronią je przed uszkodzeniem, kradzieżą lub zniszczeniem. Meble te mogą być wyposażone w system ładowania lub nie. Korpus posiada listwę gniazdek elektrycznych do podłączenia ładowarek. Jest to zarówno estetyka, jak i funkcjonalność w jednym. Szafki na laptopy przydadzą się w każdej firmie. Jesteśmy tego pewni.


Szafka na laptopa SZNL4110 Malow

Mebel metalowy wyposażony do bezpiecznego przechowywania przedmiotów. Posiadają systemy alarmowe, zamki i inne mechanizmy. Wiele rozwiązań ochronnych nie jest od razu widocznych, z wyjątkiem zamków. Ale spełniają swoją rolę. Jeśli coś jest warte inwestycji, będzie skuteczne.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Podobne