6


czerwca

Wskazówki, jak urządzić salę konferencyjną w biurze


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Biuro często kojarzy się z miejscem pracy. Prawdę mówiąc, jest to prawda. To także miejsce formalnych i nieformalnych spotkań. Jedne i drugie są potrzebne, bo kreatywne pomysły, które warto wdrożyć, często rodzą się z interakcji międzyludzkich i wymiany doświadczeń. Zdarza się, że w biurze brakuje miejsca na stworzenie przestrzeni do spotkań. Zalecamy, aby każde biuro, niezależnie od wielkości, posiadało dedykowaną salę konferencyjną.

Krzesło 2ME 4L ARM Nowy Styl

Sale konferencyjne na formalne spotkania

W czasach PRL-u do zorganizowania spotkania wystarczyło krzesło. To rozwiązanie nie przetrwało do dziś. Dziś każdy pracownik, także ten wykonujący swoje obowiązki w open space, powinien mieć możliwość znalezienia swojej strefy komfortu. Nic więc dziwnego, że w biurach powstają przestrzenie, w których pracownicy mogą pracować w grupach nad analizą raportów, poznać nowego kontrahenta czy współpracować nad kolejnym projektem. W tym celu powstały sale konferencyjne i pokoje spotkań.

Takie wnętrze jest wizytówką firmy. Tutaj będziemy spotykać się z ważnymi klientami, zapraszać ważne dla nas osoby i prowadzić negocjacje biznesowe. Nie może być wyposażona w twarde stołki i blat, czy uschniętą w doniczce palmę. Zdecydowanie sprzeciwiamy się takiej aranżacji. Nudne wnętrze sprawia, że chce się uciekać, a spotkania potrafią trwać kilka godzin.

Zadbajmy o to, aby ta przestrzeń była przyjazna dla wszystkich gości. Niezbędne są ergonomiczne krzesła biurowe, preferowane są skórzane, które świadczą o prestiżu firmy. Dostępne są również eleganckie krzesła na kółkach. Najlepiej, jeśli krzesła mają podłokietniki, na których można oprzeć ręce. Dobrym dodatkiem do krzeseł i foteli jest duży, atrakcyjny stół. Może być wykonany z drewna lub szkła. Regały na książki, duże szafki i dobre oświetlenie dopełnią całości aranżacji. Meble powinny być mobilne i funkcjonalne, z preferencją dla stonowanych kolorów tapicerki.


Krzesło Grospol Level V WS

Nieformalne spotkania - biurowe strefy relaksu

Człowiek nie żyje wyłącznie pracą. Z tym stwierdzeniem trudno się nie zgodzić. W nowoczesnych biurach kładzie się nacisk na tworzenie stref relaksu i miejsc nieformalnych spotkań. Ma to być miejsce relaksu, oddechu i odstresowania. To przestrzeń przyjazna pracownikom. To także miejsce do ciekawych rozmów, często na osobiste tematy, przy filiżance aromatycznej kawy. Biurowa strefa relaksu sprzyja produktywnej pracy. Można ją urządzić na dużej, otwartej przestrzeni lub w osobnym pomieszczeniu. Ta druga opcja sprzyja wewnętrznemu wyciszeniu. Jak urządzić strefę relaksu w biurze? Można wykorzystać dwuosobowe kanapy, krzesła i stoliki. Taki "kącik kawowy", wraz z ekspresem do kawy, pozwoli ci się naładować. W tym obszarze zalecamy odważniejsze kolory. Chociaż żywe kolory, takie jak czerwony, zielony lub pomarańczowy, mogą nie być odpowiednie do sal konferencyjnych, są idealne do stref relaksu.


Sofa Vancouver 2 Lite marki Profim

CentrumKrzesel.pl posiada meble potrzebne do stworzenia sal konferencyjnych w Twoim biurze. Nasza strona została zaprojektowana z myślą o tej potrzebie.

Zadzwoń pod numer 801 000 863 lub napisz do nas na adres biuro@centrumkrzesel.pl.

Obsługa Klienta


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Podobne