29


lipca

Biuro pracy dla kobiet


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Kiedy myślimy o gabinecie, często jest to miejsce dla mężczyzn. To ciemny pokój z ciężkimi meblami i skórzaną kanapą, ale bez żadnych osobistych przedmiotów czy akcesoriów. Ale panie mają swoje własne biura. Na pierwszy rzut oka różnią się one od męskich gabinetów. Na czym polega różnica? Poniżej znajduje się odpowiedź na to pytanie.

Elegancja, komfort i styl w pracy

W firmie wszystkie pomieszczenia są jednolite, aby zaspokoić zarówno męskie, jak i damskie gusta. Jednak we własnym domu mamy taką możliwość i powinniśmy to zrobić, biorąc pod uwagę swoje preferencje. Biuro kobiety powinno być wygodne zarówno dla jej ciała, jak i duszy. Aby to osiągnąć, właściciel wnętrza musi zadbać o kilka elementów. Kobiece gabinety charakteryzują się lekkością i subtelnością, którą można uzyskać dzięki pastelowym kolorom i meblom o zaokrąglonych kształtach. Gabinet to świetne miejsce do pracy twórczej, analitycznej, a nawet kreatywnej. Dobrze jest jednak zadbać również o przyjemną dla oka estetykę. Odważne, wręcz krzykliwe kolory nie są wskazane. Pamiętajmy, że jest to miejsce koncentracji, swobody myślenia i rozwijania kreatywnych koncepcji. Jasne kolory są ważne -. Pomieszczenie będzie wtedy bardziej przestronne, jasne i komfortowe. Biura potrzebują również odpowiedniej ilości światła, aby nie nadwyrężać wzroku podczas korzystania z laptopa lub przeglądania stosu dokumentów. Dobrym rozwiązaniem jest lampa lub lampa podłogowa. Pierwsza z nich podkreśli przedmioty znajdujące się na biurku, natomiast druga zapewni ciepłą poświatę w całym pomieszczeniu. Tak powinno wyglądać biuro bizneswoman.

Fotel Accis Pro150SFL TYP A jasnoszary marka Profim

Meble z kobiecym akcentem

Odpowiednie meble to podstawa domowego biura. Przede wszystkim potrzebne jest biurko z ergonomicznym krzesłem. Najczęściej białe biurka mają lakierowaną powierzchnię. Można też zdecydować się na drewniane biurko w stylu retro. Ważne jest, aby wybrać mebel, który nie zdominuje przestrzeni. Nie chcemy tego. Ważne jest, aby umieścić biurko w pobliżu okna, aby światło słoneczne mogło dostać się do pokoju. Najlepiej, jeśli powierzchnia robocza nie jest zbyt duża ani zbyt mała i ma wiele szuflad. W końcu estetyka to nie wszystko. Równie ważna jest funkcjonalność. Na biurku kobiety często można znaleźć zdjęcie jej rodziny, wazon wypełniony kwiatami lub kolorowe organizery, które ułatwiają przechowywanie materiałów biurowych.


Biurko B31 Halmar

Potrzebujesz czegoś więcej niż biurka. Musisz usiąść. Zalecamy ergonomiczne krzesła z wyprofilowanym, regulowanym oparciem. Krzesło zaprojektowane z myślą o ergonomii powinno mieć wygodne podłokietniki i elastyczny, regulowany zagłówek. Powinno również "reagować" na ruchy użytkownika. Zalecana jest również podstawa jezdna, aby umożliwić właścicielowi poruszanie się.


Fotel Ellie Pro 20HST marki Profim

Szafka na dokumenty to obowiązkowy element stylowego, funkcjonalnego biura. Metalowe regały to świetna opcja dla minimalistów. Nie zajmują wiele miejsca, a pięknie wyeksponują znajdujące się na nich przedmioty.


Actona Regał ścienny 66,5" x 189 cm

W kontekście dodawania funkcjonalnych i przyjemnych dla oka przedmiotów do wnętrza, należy wspomnieć o eleganckich pufach, które w przypadku nieoczekiwanego spotkania biznesowego mogą służyć jako stolik kawowy lub dodatkowe siedzisko. Te pikowane pufy dodadzą elegancji Twojemu biuru, wskazując, że jest to miejsce kobiece.


Pufa Covet Halmar

Dobrym pomysłem jest powieszenie tablicy korkowej lub kredowej na ścianie w pobliżu biurka. To przydatna wskazówka. Tablicę można zapełnić karteczkami, na których będą zapisywane ważne informacje. Tablica kredowa może służyć jako mapa "burzy mózgów". Nowoczesne biuro bizneswoman wzbogacą także kwiaty doniczkowe, miękki dywanik i pięknie udrapowana zasłona. Takie dekoracje ocieplą wnętrze i wprawią jego właścicielkę w dobry nastrój od samego rana. Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, aby czuć się w tej przestrzeni komfortowo.

Jak urządzić gabinet? Ważny jest styl, praktyczność i osobiste preferencje. Ważne jest, aby przestrzeń była uporządkowana, ale dodanie eleganckich akcesoriów i pamiątek może być przydatne. Kobiety są praktycznymi estetkami i chcą, aby ich wnętrza odzwierciedlały to, czego potrzebują.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Podobne