19


lipca

CIEKAWY POMYSŁ NA ARANŻACJĘ SALI KONFERENCYJNEJ


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Żadne biuro nie może obejść się bez sali konferencyjnej. To przecież tam odbywają się spotkania z klientami i partnerami, wewnętrzne zebrania, różne dyskusje i szkolenia pracowników. Ważnym zadaniem sali konferencyjnej jest to, aby była funkcjonalna i przytulna, tak aby każdy czuł się w niej komfortowo. Każde biuro aranżuje je w zależności od rodzaju działalności, solidności firmy i osobistych preferencji. Każdy ma inne upodobania, ale projektanci zalecają wzięcie pod uwagę kilku zaleceń, aby odpowiednio zorganizować przestrzeń.

1. Przestronny pokój. Wielkość pomieszczenia zależy od liczby osób, które mają się w nim zgromadzić.

2. Meble. Drugim ważnym elementem każdej sali konferencyjnej są krzesła i stół. Wskazane jest, aby umieścić je w centrum.

3. okno. Sala konferencyjna przeznaczona jest do długotrwałego użytkowania, tak aby klienci, partnerzy i pracownicy nie czuli się skrępowani, w pomieszczeniu powinny znajdować się okna. Jeśli nie jest to możliwe, zaleca się położenie nacisku na ciepłe, jasne oświetlenie i drzwi wewnętrzne z matowego szkła.

4. Dodatkowe elementy. Do pracy podczas spotkania potrzebna jest tablica lub projektor, chłodziarka do wody oraz, jeśli pomieszczenie jest wystarczająco duże, meble tapicerowane.

Projektanci radzą, aby nadać sali konferencyjnej wizualną lekkość, do stołu należy dostawić lekkie krzesła z cienkimi nogami.

Nie zapominajmy też o ciekawych detalach w wystroju, które sprawiają, że pomieszczenie wygląda o wiele ciekawiej.

Ciekawym i niepowtarzalnym pomysłem będzie udekorowanie pokoju parasolami. Jest to prosta, ale efektowna metoda, która prowadzi do imponującego rezultatu. Poza tym, że są dość kreatywne, mogą być również używane jako klosze, aby regulować oświetlenie w górę lub w dół. W tym przykładzie użyto przezroczystych i białych parasoli, aby uzyskać jaśniejsze oświetlenie, ale jeśli chcesz, aby pokój był nieco jaśniejszy wizualnie, możesz również wybrać kolorowe modele.

 


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Podobne