25


marca

Podłokietnik - Niezbędna część fotela


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Ergonomiczne krzesło jest niezbędne przy długich godzinach spędzonych przy biurku. ARMERY !!!Tak, to prawda, to dzięki t

Jesteśmy hem

Odciążają nasze ramiona i pozwalają wygodnie oprzeć łokcie.


W naszej kolekcji znajdziesz wiele modeli krzeseł biurowych i ergonomicznych fot eli biurowych. Nie chodzi tylko o blat! Podłokietniki można regulować w wielu płaszczyznach.

Góra-dół, przód, bok, kąt położenia oparcia. Cały podłokietnik może również odsuwać się od siedziska.


Dzięki temu można dostosować podłokietnik/fotel do swoich potrzeb. Poniżej przedstawiamy kilka modeli krzeseł i foteli biurowych, które są niezawodne. Występują one w różnych wersjach i stylach. Omówimy też pokrótce ich funkcje i zastosowanie.

Skupimy się na modelach bez regulowanych podłokietników. To większość modeli krzeseł biurowych, które pełnią określoną funkcję. Stałe podłokietniki pozwalają wygodnie siedzieć, a jednocześnie zapewniają wsparcie podczas stania. Jest to również świetne rozwiązanie na chwile relaksu. Najlepiej nie siedzieć w nim dłużej niż cztery godziny.

Przykładowe modele:

Nova fotel Supreme fotel Nexus fotel Format .

Krzesła biurowe:

Bravo Akord Optymalne Hit .


Producenci stale wprowadzają innowacyjne rozwiązania ergonomiczne. Podłokietniki nie są tu wyjątkiem.

Przykładem takiej konstrukcji są fotele Ergohuman i Ioo. Posiadają one regulowane podłokietniki w 4 płaszczyznach. Jako przykład pokażemy je wszystkie w modelu Ioo:

Wysokość podłokietników jest pierwszą regulacją. Jest to najważniejsza zmienna w przypadku regulowanych podłokietników.


Funkcja wysokości pozwala na ergonomiczne ułożenie przedramion (90° względem tułowia), co znacznie odciąża mięśnie pleców podczas długich godzin pracy.


Podłokietniki można dopasować do wzrostu i typu ciała użytkownika, dzięki temu, że posiadają regulowaną odległość od siedziska.


Kąt nachylenia i długość nakładki podłokietnika można dostosować do wspierania pisania (ustawienie do wewnątrz) lub wstawania z krzesła (ustawienie na zewnątrz).


Podobne funkcje można znaleźć również w produktach Profim: Xenon i Veris. Light Up i Motto.


Podłokietniki o odpowiedniej wysokości, miękkości i wyprofilowaniu zapewniają odpowiednie podparcie dla całego ramienia. Zmniejsza to bóle mięśni, przykurcze i pomaga zapobiegać ich powstawaniu.

Przy wyborze fotela weź pod uwagę rozmiar i materiał podłokietników. Ważne jest, aby wiedzieć, czy podłokietniki są wykonane z twardego lub miękkiego tworzywa sztucznego. Ważne jest również zmierzenie odległości między siedziskiem a podłokietnikami. Ważne jest określenie, czy możemy się na nich wygodnie oprzeć.


Jeśli rozważasz modele z podłokietnikami, upewnij się, że zmierzysz ich wysokość, aby upewnić się, że mogą łatwo wsunąć się pod biurko. Pozwoli to zaoszczędzić miejsce i umożliwi bardziej efektywną pracę nie przy komputerze.

Regulacja wysokości powinna być najwyższym priorytetem, jeśli spędzasz dużo czasu w fotelu biurowym. Wspaniale jest, jeśli masz budżet, aby dokonać niezbędnych korekt dla tego elementu.


Nasi specjaliści z Biura Obsługi Klienta są dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.


Obsługa klienta
Zadzwoń pod numer 801 000 863 lub napisz do nas na adres biuro@centrumkrzesel.pl.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Podobne