3


grudnia

Siedzenie - zdrowe podejście do tematu


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

W naszych poprzednich artykułach poruszyliśmy:

Ergonomia w pracy biurowej Zagłówek - Dodatek czy niezbędny element wyposażenia krzesła Jak wybrać odpowiednie oparcie? Siatka polecana na ciepłe dni...


W tym tygodniu skupimy się na siedzisku.


Kupując krzesło lub fotel do długich godzin w pracy, na co zwrócić uwagę? Czym jest przedłużenie siedziska i regulacja kąta siedzenia ?


Podczas pracy przy komputerze często dochodzi do przeciążenia mięśni i układu kostno-stawowego. Może to powodować ból całego kręgosłupa, a także kończyn górnych i dolnych.


Jak prawidłowo ustawić krzesło do pracy?

Krzesło (lub fotel) do pracy wymaga wygodnego i ergonomicznego siedziska. Aby spełniało ono swoje zadanie, warto wykonać kilka kroków:

Umieść stopy płasko na ziemi, a następnie wsuń je w oparcie.


Możesz regulować wysokość siedziska, przesuwając się w górę i w dół.

Możesz umieścić stopy na specjalnym podnóżku. Kąt ustawienia stóp powinien wynosić od 10-15 stopni do 20-25 stopni.
Zwróć uwagę, czy przód fotela nie uciska podudzi lub pod kolanami. Może to powodować drętwienie nóg. Jeśli czujesz dyskomfort związany z uciskiem, są dwie opcje. Możesz wyregulować głębokość siedziska, jeśli fotel ma taką funkcję (rzadko spotykaną w fotelach biurowych), albo zmienić kąt nachylenia fotela.


Dla wysokich osób o długich nogach i wysokich osób, które są wysokie, istotna jest regulacja głębokości siedziska (od przodu do tyłu). Dzięki temu można zaspokoić potrzeby zarówno osób niskich, jak i wysokich. Każda osoba może dopasować rozmiar swojego siedziska do swoich potrzeb. Funkcje oparcia mogą być wykorzystywane przez osobę niższą poprzez zmniejszenie jego głębokości. Zaobserwowaliśmy, że wiele niskich osób nie może dosięgnąć oparcia krzeseł biurowych.

W naszej kolekcji krzeseł biurowych znajdziesz wiele modeli z regulowanym siedziskiem. Polecamy również modele ze zmiennym kątem nachylenia siedziska. Modele te, naszym zdaniem, spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Niezawodne i trwałe fotele Futura wyposażone w innowacyjne siedzisko.


Krzesła Profim - Raya, LightUp lub Motto


Ioo, krzesło Ergohuman - To absolutne bestsellery i bardzo cenione modele, które zyskały duży szacunek i uznanie klientów.


Krzesło Viollez regulacją kąta nachylenia


Veris


Zaawansowane fotele mogą być regulowane pod względem wysokości siedziska. Doskonałym przykładem foteli biurowych, które oferują szeroki zakres są modele Offix i Starter.

Wyprofilowanie siedziska, grubość i rozmieszczenie pianki to ważne aspekty. Dobrym wyborem jest pianka wylewana. Krzesło Futura4 jest dobrym przykładem wyraźnego, cenionego profilu siedziska. Jest w naszym sklepie od wielu lat.

Ważne jest, aby pianka użyta w siedzisku nie była zbyt gęsta, jak w fotelach wypoczynkowych.

W celu omówienia wielu opcji i wariantów modeli krzeseł biurowych, które są najlepsze do wielogodzinnej pracy przy biurku, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Możesz też sprawdzić inne posty, które pomogą Ci wybrać najlepszy fotel biurowy.

Biuro Obsługi Klienta
Zadzwoń pod numer 801 000 863 lub napisz do nas na adres biuro@centrumkrzesel.pl.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Podobne