1


lipca

Miejsca dla menedżera


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Każdy zespół musi mieć menedżera. Jest to przedstawiciel kierownictwa. Osoba ta może być informatorem, negocjatorem lub rzecznikiem. W wielu firmach status kierownika jest podkreślany, na przykład poprzez wybór krzesła. Wszyscy pracownicy powinni mieć ergonomiczne krzesła z eleganckich tkanin lub siatki, ale przyjęło się, że menadżer będzie korzystał z modeli droższych, czyli skórzanych i z kilkoma istotnymi regulacjami. Czym charakteryzują się krzesła dla man agera?

Fotel Nowy Styl Mojito 606 L3 K1F

Kwestie wykończeniowe

Większość z nas natychmiast odpowiedziałaby, że fotel menedżera musi być wykonany ze skóry. Skóra, niezależnie od tego, czy jest to odzież, buty czy meble, kojarzy się z sukcesem i wyższym statusem społecznym. Jest to również kosztowny materiał. Skóra była kiedyś dostępna tylko dla bogatych i możnych. Jest to materiał naturalny, ale także najbardziej prymitywny. Prawdą jest, że skóra nie jest dziś tak droga, ale nadal nie należy do najtańszych. Skóra naturalna jest również trwała i odporna na rozciąganie. Elegancko prezentuje się na meblach. Do jej zalet należy fakt, że może wchłonąć do 30% wody, pozostając przy tym sucha. Wchłania wilgoć i nie starzeje się. Alergicy powinni wybierać ten materiał, a w szczególności wysokogatunkową skórę. Popularność mebli skórzanych nie maleje wraz z postępem technologicznym. Trend ten został opisany na wiele sposobów, ale nie na wszystkie. Skóra nadal jest oznaką luksusu i prawdopodobnie pozostanie nią w dającej się przewidzieć przyszłości. Menedżer, który jest dyrektorem wykonawczym, może pozwolić sobie na zakup krzesła, które kosztuje więcej. Nawet krzesła tapicerowane siatką są eleganckie, wygodne i funkcjonalne. Siatka jest oddychająca, dopasowuje się do kształtu i rozmiaru kręgosłupa użytkownika i wygląda równie dobrze jak skóra. O właściwościach siatki napisaliśmy już wiele artykułów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi artykułami, takimi jak " Siatka polecana na ciepłe dni...". Wybór pozostawiamy Tobie.


Fotel Grospol IOO WS KMD32 i krzesło Ergohuman Plus LE01

Regulacja fotela jest ważna

Nie tylko wygląd jest ważny. Idealny fotel menedżerski powinien również posiadać niezbędne regulacje. Jako model "z wyższej półki", fotel musi mieć wiele regulacji. Obejmuje to regulację wysokości i głębokości siedziska; podparcie lędźwiowe, które jest odpowiednio ustawione, najlepiej jako niezależna część oparcia; elastyczny zagłówek; podłokietniki, które można regulować w wielu płaszczyznach. Wszystkie te elementy odpowiadają za prawidłową postawę podczas siedzenia, a tym samym bezpieczeństwo i zmniejszenie bólu kręgosłupa. W szczególności polecamy następujące modele:

Fotel Ergohuman Plus LE01 marki Grospol: Produkt ten posiada skórzaną tapicerkę, mechanizm ruchowy Synchro, niezależny odcinek lędźwiowy oraz szereg regulacji siedziska.
Fotel Xenium Duo Back marki Nowy STYL - wyróżnia się oryginalnym designem - dwa skrzydła oparcia mogą poruszać się niezależnie w wielu płaszczyznach. Dodatkowo model ten został wyposażony w ergonomiczne podłokietniki oraz mechanizm zapewniający wygodną pozycję siedzącą. Mechanizm Epron Syncron Plus, fotel Mojito 606 M1T L3K1F, marki Nowy Styl. Fotel ten należy do kategorii premium i posiada oparcie z drewnianej sklejki. Posiada również szereg niezwykle cennych regulacji, takich jak: regulowany i wysuwany zagłówek czy przyciski do zmiany wysokości siedziska.

Każda z nich jest warta uwagi, a do tego prezentują się bardzo elegancko. Uszyto w nich to, w co powinien być wyposażony fotel menedżerski.


Fotel Nowy Styl Xenium Duo Back


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Podobne