1


lipca

Wybierz z nami krzesła konferencyjne


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Sala konferencyjna jest wizytówką firmy. Znajduje się obok strefy powitalnej. To tutaj będą odbywać się długie posiedzenia zarządu, burze mózgów, narady czy spotkania z kontrahentami. Nic więc dziwnego, że sala konferencyjna musi być zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna. W sali konferencyjnej niezbędne są krzesła i fotele. Podczas długich spotkań ważne jest, aby mieć gdzie usiąść. Proponujemy krzesła do sal konferencyjnych w oparciu o nasze doświadczenie.

Krzesło 2ME Arm marki Nowy Styl

Ergonomia jest najważniejszym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji

W CentrumKrzesel.pl dużo rozmawiamy o ergonomii, bo to ważny temat. Aby praca była wydajna, nie wystarczy zaangażowanie pracownika. Niezbędne jest również odpowiednie wyposażenie stanowiska pracy. Doceniamy jakość fotela w biurze, bo przy biurku spędzamy 8 godzin dziennie. Podczas spotkań w salach konferencyjnych jest podobnie. Wybrany model zapewni maksymalny komfort dzięki wygodnemu siedzisku, wyprofilowanym podłokietnikom i regulowanym oparciom. Twarde drewniane krzesła i plastikowe fotele nie sprawdzą się w tym pomieszczeniu. Jeśli ktoś się uprze, znajdzie dla nich miejsce w sali konferencyjnej. Polecamy modele z siedziskami pokrytymi pianką i tapicerką z tkaniny. Takie materiały pozwalają siedzieć wygodnie i zdrowo. W dużych salach konferencyjnych elegancko prezentują się krzesła biurowe z tapicerką ze skóry licowej. To symbol prestiżu, wysublimowanego gustu i sukcesu. W mniejszych przestrzeniach dobrze sprawdzają się lekkie krzesła na płozach, kółkach lub metalowych nogach. Dobrym przykładem są modele Set. Oparcie krzesła również powinno być starannie przemyślane. Kręgosłup będzie zadbany nawet po długich godzinach użytkowania.


Marka Grospol Krzesło Level Cross WS

Jakich materiałów najlepiej używać?

Ten temat został już pokrótce poruszony. W naszym sklepie i na rynku można znaleźć modele z tapicerką materiałową, skórzaną lub siatkową. Wszystkie są dobre, ale preferencje użytkowników są różne. Duży wybór materiałów jest tego powodem. Te pierwsze wyglądają efektownie, a nawet bogato. Skóra naturalna jest trwała, ale ma swoją cenę. Skóra ekologiczna jest tańsza, ale z czasem może się ścierać. Tapicerka materiałowa pozwala na szerszą gamę kolorystyczną. Tapicerowane krzesła są równie eleganckie i ciepłe, a także przyjemne w dotyku. Siatka to również materiał, który umożliwia cyrkulację powietrza i jest "oddychający". Wszystkie z nich wymagają jednak pielęgnacji, aby krzesło wyglądało dobrze przez długi czas.


Zestaw krzesło białe Grospol

Sala konferencyjna idealna na szkolenia

Sala konferencyjna to coś więcej niż miejsce do organizowania spotkań w małych grupach. Sala konferencyjna to duża przestrzeń, w której mogą odbywać się szkolenia. Liczba uczestników takiego wydarzenia może sięgać nawet 100 osób. W takim przypadku sprawdzą się lekkie krzesła, które można sztaplować. Dobrą opcją są modele ze zdejmowanymi podłokietnikami, jeśli są potrzebne, oraz te z pulpitami do pisania.


Krzesło Nowy Styl Samba marki

Niniejszy miniprzewodnik nie obejmuje wszystkich tematów, ale porusza ważne kwestie, które warto rozważyć przed podjęciem decyzji o zakupie.


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Podobne