2


maja

Krzesło na każdą kieszeń. Jak wybrać najlepszy model poniżej 600 zł


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Długotrwałe siedzenie przed komputerem to nieodłączny element pracy biurowej. Warto zainwestować w ergonomiczny fotel biurowy, aby nasz kręgosłup nie wołał o pomoc każdego dnia. Jak to zrobić w ramach budżetu? Czy trzeba zrezygnować z niektórych udogodnień? Podpowiedzieliśmy już.

Tanie krzesła biurowe - kompromisy czy wygoda?

Od naszych klientów w CentrumKrzesel.pl często dostajemy pytania o stosunek jakości do ceny krzesła. Koszt jest często decydującym czynnikiem przy wyborze modelu. Pułap cenowy to zazwyczaj około 600 zł. To właśnie było inspiracją do powstania tego artykułu.

Tanie krzesła biurowe nie idą na kompromis w kwestii jakości. Są to solidnie wykonane produkty, które zapewniają wysoki poziom komfortu. Producentom zależy również na zadowoleniu klientów, ponieważ to właśnie oni polecają dany asortyment. W dobie cyfryzacji, gdzie wszyscy mamy dostęp do Internetu i sprawnie buszujemy w sieci, naturalne jest wydawanie opinii o produktach. Krzesło, fotel czy stół musi spełniać oczekiwania, które są mu stawiane. Już nie jest tak, że tani fotel obrotowy jest produktem przeciętnym. Obecnie możemy znaleźć ergonomiczne krzesła o wielu funkcjach i modelach, które są wygodne. Każde krzesło jest wyposażone w wysokiej jakości mechanizm i jest w atrakcyjnej cenie.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie taniego krzesła biurowego

Po pierwsze, musimy określić nasz budżet. Wtedy łatwiej jest rozróżnić szeroki wachlarz produktów. Przyjmijmy, że nasz maksymalny budżet to 600 zł. Nie chcemy wydać mniej lub więcej, ale zależy nam również na wygodzie krzesła, jego wyglądzie i funkcjonalności.


Dobre krzesło do biura powinno mieć:

Wyprofilowane oparcie. Wygodne siedzisko. Dynamiczny mechanizm.

Na naszym blogu znajdziecie serię artykułów, które dotyczą wszystkich tych elementów. Teraz krótko przypomnimy najważniejsze zasady.

Podczas ośmiu godzin pracy w pozycji siedzącej, odcinek lędźwiowy kręgosłupa jest stale obciążony. Koniecznie sprawdź, czy krzesło ma wyprofilowane oparcie. Jego wypukła część powinna znajdować się dokładnie na wysokości odcinka lędźwiowego.

Model Coco BS firmy Grospol

Przy wyborze modelu ważny jest również komfort siedziska. Nie powinno być ono ani zbyt miękkie, ani zbyt twarde.

To jest właśnie to, co nazywam

Miękkie krzesło sprawi, że użytkownik będzie się w nie "zapadał", natomiast twarde może świadczyć o tym, że w cyklu produkcyjnym krzesła użyto zbyt mało pianki tapicerskiej.

Siedzisko w modelu Level Cross BS firmy Grospol

Co to jest mechanizm dynamiczny? Mówiąc o mechanizmie dynamicznym mamy na myśli taki, który pozwala na zmianę pozycji podczas siedzenia i utrzymanie prawidłowej postawy. Na przykład krzesło Starter 3D wyposażone jest w mechanizm Ibra. Oznacza to między innymi możliwość zablokowania wybranego kąta nachylenia oparcia względem siedziska lub zwolnienia ruchu oparcia w następstwie ruchu pleców użytkownika.

Na

Krzesło Team Plus posiada mechanizm Synchro S1, który pozwala na płynne, skoordynowane ruchy siedziska i oparcia. Zapewnia to ergonomiczne podparcie na całej długości kręgosłupa.

Regulowane podłokietniki do wózków inwalidzkich Możesz również dowiedzieć się więcej o następujących kwestiach: team Plus black firmy Grospol

Im bardziej można regulować krzesło, tym bardziej jest ono wygodne dla użytkownika. To prawda. Dobre krzesło biurowe pozwoli na regulację wysokości oparcia, siedziska czy podłokietników, a także "dostosuje się" do wzrostu i wagi.


Polecane modele

Bazując na naszym doświadczeniu, gorąco polecamy Team Plus, Starter 3D Coco BS Nodi BS Levele Cross BS BT. Wszystkie mieszczą się w przedziale cenowym do 600 zł, a ich wysoka jakość jest potwierdzona certyfikatem.

Na ergonomię można sobie pozwolić! Sprawdź!Zadzwoń pod numer 801 000 863 lub napisz do nas na adres biuro@centrumkrzesel.pl.


Obsługa klienta


Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Podobne