2


kwietnia

Pokój studencki


Sprawdź ofertę foteli obrotowych

Fotel obrotowy Unique Viper Kup teraz
Fotel obrotowy Profim Xenon Kup teraz
Fotel obrotowy Grospol Ergohuman BS Kup teraz

Drodzy Studenci, Wasze wakacje i beztroski czas właśnie się kończą. Jutro rozpoczyna się kolejny rok akademicki! Powinniście się cieszyć z tej wiadomości. To prawda, jak mówi stare polskie przysłowie:

Nauka jest kluczem do władzy. Ci, którzy mają klucz do nauki, odniosą w życiu sukces.

Wszyscy wiemy, jak trudne mogą być zajęcia, ile materiału trzeba przyswoić i ile nocy trzeba będzie przespać, by przebrnąć przez sesję. Czy myślisz o swoim kręgosłupie i zdrowiu?

Znajdziesz tu posty dotyczące m.in. ergonomii w pracy biurowej. Dotyczy to również Ciebie!

To prawda, akademiki i wynajęte pokoje nie zawsze mają wystarczająco dużo miejsca na wszystkie materiały do nauki. Ale aranżacja przestrzeni jest wszystkim.Mamy kilka wskazówek.

- Studencie, w Twoim mieszkaniu, pokoju czy akademiku znajdziesz stół, blat. Powinieneś pozbyć się wszystkich niepotrzebnych przedmiotów. Zachowaj tylko te rzeczy, które są niezbędne do nauki, np. laptop, książki, zeszyt.

Ważne jest dobre oświetlenie. Jeśli to możliwe, umieść stół w pobliżu okna, aby padało na niego światło słoneczne. Pamiętaj, że Twoje oczy potrzebują jasnego źródła światła, aby widzieć wyraźnie. NIE PRACUJ W CIEMNOŚCI . Może to spowodować poważne zmęczenie oczu i problemy z nastrojem .

- Wybierz wygodne krzesło biurowe . Twoje biurko to miejsce, przy którym spędzasz 8 godzin dziennie - w pracy, na uczelni i w domu. Po długim dniu wracasz do domu i... siadasz przy komputerze, czytasz lub przed telewizorem.


Siedzenie w pozycji siedzącej nie jest dobre dla naszego kręgosłupa. Długotrwałe siedzenie powoduje ból w odcinku szyjnym, lędźwiowym i piersiowym. Uważa się, że obciążeniem dla odcinka lędźwiowego jest:

140kg - pozycja siedząca z podpartymi plecami i wyprostowana

170kg - siedzenie z tułowiem do przodu.

Dlatego ważne jest, aby:

- raz na 1 godzinę zmienić pozycję, wstać, przejść się, rozciągnąć, wykonać kilka podstawowych ćwiczeń.

- Zadbaj o wygodne, ergonomiczne krzesło/ Krzesło biurowe.

Pamiętaj, aby siedzieć prawidłowo. Krzesło nie naprawi twojej postawy, ale pomoże ci.Drogi Uczniu!!! Już dziś zadbaj o swój kręgosłup!

Przygotowaliśmy kilka bardzo ciekawych modeli biurek, foteli i krzeseł. Nie musisz poświęcać czasu na przeglądanie naszej strony. Wszystkie modele znajdują się w linku -. Kliknij

Zapraszamy do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.


Biuro Obsługi Klienta
Zadzwoń pod numer 801 000 863 lub napisz do nas na adres biuro@centrumkrzesel.pl.
Sprawdź ofertę mebli biurowych i gabinetowych

Biurko mdd Ogi A Kup teraz
Biurko elektryczne Wuteh Sky Kup teraz
Fotel Profim Sorriso 10V fotel Kup teraz

Podobne